Öt új karórát mutatott be a Casio

Casio GM-2110 sorozatA Casio karóra részlege -az igényesség és strapaállóság jegyében- bemutatta a legújabb GM-2110-es szériát.

A gyártó szerint az új széria nem más, mint egy stílusos időutazás. A legendás DW-5000C sikereire építve, a GA-2100-as oktogonális tokjának felhasználásával a Casio tervezői új szintre emelték a minimalista dizájnt. Az újdonság öt, különböző színű számlappal – égszínkék, tengerkék, lime zöld, narancssárga és ezüst – vásárolható meg. Az ezüst színű fémcsat révén bármilyen környezetből kitűnik, míg a nagy fényerejű LED-világításnak köszönhetően rossz látási viszonyok, illetve sötétség esetén is biztosítja a megfelelő leolvashatóságot.

Valamennyi GM-2110-es karóra aprólékosan megmunkált, nyolcszögletű lünettával van ellátva, amelyet rozsdamentes acélból kovácsoltak és tükörsima felületűre políroztak. Ezt a robusztus, mégis kifinomult kialakítást üvegszál-erősítésű, finom gyantából készült tok egészíti ki, amely mindössze 11,8 mm-es vékony profillal rendelkezik. Ezzel ez számít a legvékonyabb G-Shock karórának a márka analóg-digitális kínálatában.

„A GM-2110-es sorozat a G-Shock örökség evolúcióját képviseli, amely az időtlen dizájnt a modern innovációval ötvözi. Ez az öt lenyűgöző modell a nyolcszögletű lünettával, vibráló színű fém számlapokkal a stílus és a rugalmasság határait feszegeti” – jelentette ki Nagy Sándor, a Casio termékmenedzsere. Hozzátette, hogy ezek az órák alkalmazkodó, divatos kiegészítőket kínálnak, amelyek megfelelnek a mai dinamikus életmód igényeinek.


 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Next Post

Müonnal fürkészik a többnyílású vulkánok titkait

sze okt 30 , 2024
A tűzhányók felszíne alatti magmamozgásokat teszi láthatóvá egy új technika segítségével a Wigner Fizikai Kutatóközpont és a Tokiói Egyetem. A müográfiának köszönhetően közelebb kerülhetünk az olyan vulkánok működésének megértéséhez, mint az Etna vagy épp a legaktívabb japán tűzhányó, a Szakuradzsima. Földünk belseje nehezen vagy nem hozzáférhető, ha meg szeretnénk vizsgálni, […]
vulkán müon "röntgenkép"

És még ez is...