Egy órán belül elfogták a besurranó mobiltelefon-tolvajt

A Szolnoki Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást egy jászkiséri lakos ellen. A 22 éves férfi 2018. szeptember 28-án 18 óra körüli időben Szolnokon, egy közlekedési társaság pihenőhelyiségébe a nyitott ajtón bement és az asztalról egy okostelefont tulajdonított el, a tartozékaival együtt. A bejelentést követően a rendőrök egy órán belül a helyszín közelében elfogták és a Szolnoki Rendőrkapitányságra előállították a jogsértőt, akit a nyomozók gyanúsítottként hallgattak ki. Az eltulajdonított tárgyat lefoglalták és a sértett részére visszaadták.

Next Post

Három arany, három ezüst és három bronz érmet nyertek a magyar versenyzők az EuroSkills versenyen

ked okt 2 , 2018
ShareTweetPinShareHárom arany, három ezüst és három bronz érmet nyertek a magyar versenyzők a szakmák Európa-bajnokságán, az EuroSkills Budapest versenyen. Aranyérmes lett a Sipos Kristóf Balázs és Takács Zoltán alkotta mechatronika csapat, ezüstérmet szerzett Balogh Ákos webfejlesztő. A versenyen szakmájában magas pontszámot elérő nyolc magyar versenyző kiválósági elismerésben részesült. A magyar […]